Gizem Akar

KURUMSAL

KURUMSAL

Güzelliğin incisi mottosuyla başladığımız yolculuğumuzda sizleri en özel, eşsiz ve güzel halinizle buluşturmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, her kişi kendine özel güzelliğiyle dünyaya gelir. Güzelliğinizin yaş aldıkça doğal, sağlıklı ve eşsiz olması için var gücümüzle yüksek müşteri memnuniyeti odağımızla çalışıyoruz. Butik tarzdaki hizmetimizi, en son teknoloji cihazlarımız ve dünya markalarıyla buluşturarak uzman ekibimizle sizlere en kaliteli hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Sizleri eşsiz güzelliğinizle buluştururken içinizde parıldayan inciyi keşfetmenize ortak olmaktan büyük keyif alıyoruz. Güveniniz ve sadakatiniz bizim için çok kıymetli. Değerlerimizle, kaliteden ödün vermeyen işlemlerimizle ve siz değerli danışanlarımızın güvenine layık olmaya devam ederek hizmetlerimize devam edeceğiz.GİZEM AKAR

HAKKINDA

Ben Gizem Akar,

1989 İstanbul doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinden mezun oldum ve 12 senedir Makine Mühendisliği yapmaktayım.

Pandemi ile birlikte güzellik konularına ve sektörüne olan ilgim arttı ve bu dönemde eğitimlerime devam edip Güzellik Uzmanlığı, Ustalık ve Usta Öğreticilik belgelerimi aldım. Cilt alanında tüm yenilikleri takip ederek son teknoloji cihazlarla ve bakımlarımızla sizlerle Mecidiyeköy’de bulunan Gizem Akar Güzellik Salonumda uzman ekibimle , son teknoloji cihazlarımızla, dünya markalarıyla hizmet vermekteyiz.

Salonumuzda profesyonel cilt analiz cihazımızla misafirlerimize ciltleri ile ilgili en doğru bilgileri verip problemlerine yönelik en uygun protokolleri belirliyoruz. Benzersiz ve kişiye özel cilt bakımı protokolleriyle cildinizi en iyi haline getirmeyi hedefliyoruz.Merkezimizde Cilt ve saç bakımları, kalıcı makyaj uygulamaları, bölgesel incelme & sıkılaşma, epilasyon ve çatlak onarımı hizmetleri vermekteyiz. Güzellik ve bakım konusunda sürekli kendini geliştiren uzman kadromuzla en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen güzellik salonumuzda; hijyenik ve ferah atmosferde, son teknoloji cihazlarımızla güzelliğinize güzellik katmak için siz değerli misafirlerimizi salonumuza bekliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

SİZE ÖZEL

İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN!

BİZE YAZIN